Наші центри по всьому Києву
Показати адреси

Компанія

Про поліграфію

Вітаємо Вас на сторінці нашого принтцентру "KPI Print"!

Наша компанія була заснована у 2005 році, і сьогодні є активним учасником на ринку надання поліграфічних послуг.

Нашою основною діяльністю є надання послуг друку, переддрукарської та постдрукарської обробки документів, креслень, проектів.

Ми довго думали про слоган і вирішили постаратися повністю в ньому передати те, чим ми живемо і до чого рухаємося: «Роздрукуй свій проект». Все наше життя – це один грандіозний проект, який ми намагаємося реалізувати, і кожен наш крок у ньому, це теж проект, але трохи менший. Ми хочемо допомогти кожному з Вас розвинути та реалізувати свій проект у навчанні, на роботі чи у побуті. Саме про це розповідає наш слоган.

Програма лояльності – "CLUBсard", умови, правила, реєстрація.

Що за Бонусна програма?

Накопичувальна система, яка надає вигоду за спеціальними пропозиціями та перевагами для постійних клієнтів мережі магазинів “Олівець молодець” та центрів оперативної поліграфії "KPI Print".

Що таке CLUBcard?

Ваша картка постійних покупок! Унікальна можливість заощаджувати, отримуючи кешбек на наступні покупки.

Що означає накопичувальна система?

Накопичувальна система означає, що при кожній покупці Ви отримуєте бонус на особистий рахунок. Сума цього бонусу може збільшуватись за рахунок накопичення суми покупок.
 • 1,5% - від 57 грн
 • 3% - від 5 000 грн
 • 5% - від 10 000 грн
 • 10% - від 15 000 грн
 • 15% - від 20 000 грн

Як отримати CLUBcard?

Достатньо зробити покупку на суму від 57 грн та відповісти на два запитання.

Як накопичити бали на картку CLUBcard?

Купуючи товари в мережі “Олівець молодець” та користуючись послугами у центрах оперативної поліграфії "KPI Print", бали нараховуються на CLUBcard під час сканування картки на касі або по телефону. У чеку відображається сума нарахованих бонусів.

Які умови бонусної програми?

За будь-яку покупку в магазині Ви отримуєте бонус на особистий рахунок. Бонуси нараховуються одразу. Скористатися ними можна на 15 день після нарахування. Списувати бонуси Ви можете у будь-який час та у будь-якій сумі, яка є у Вас на рахунку.

Чи нараховуються бонуси на акційний товар?

Так, нараховуються, але за мінімальним бонусом (1,5% бонусу).

Де я можу скористатися бонусною карткою?

Ви можете скористатися карткою в будь-якому магазині "Олівець Молодець" та в центрах оперативної поліграфії "KPI Print", які беруть участь у цій програмі:
на вул. Борщагівська, 128,
на вул. Тургенєвська, 16,
по просп. Повітрофлотський, 36.

Незабаром ця система діятиме по всій мережі.

На який товар бонуси не нараховуються?

Бонуси нараховуються на весь товар та послуги в мережі. Мінімальний бонус нараховується на акційний товар (жовті цінники) та окремі позиції, на цінниках яких зазначено 1,5% бонусів.

Як можна розрахуватись балами?

100% вартості товару сплачуйте накопиченими балами у мережі магазинів "Олівець молодець" та вартості послуг у центрах оперативної поліграфії "KPI Print". Бали нараховуються з першої покупки та будуть активними для розрахунку на 15-й календарний день після покупки.

Як відновити втрачену картку CLUBcard?

Зверніться до каси в будь-якому магазині "Олівець молодець" або в центрі оперативної поліграфії "KPI Print".

Який термін дії балів?

Термін дії балів 12 місяців від дня активації.

Що робити, якщо бали не зарахувалися на картку?

Зверніться на касі в будь-якому магазині "Олівець молодець" або в центрі оперативної поліграфії "KPI Print" та надайте чек для підтвердження такого нарахування.

Де я можу ознайомитись з докладними правилами участі у програмі лояльності Бонусна програма?

Тисні на кнопку нижче
 1. УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ
  1. Брати участь у програмі лояльності "CLUBcard" (далі накопичувальній програмі) мають право фізичні особи, які досягли 18 років.
  2. Заповнення та підписання Анкети Учасника є обов'язковою умовою участі у накопичувальній програмі.
  3. Учасник накопичувальної програми зобов'язаний самостійно стежити за змінами у правилах участі.
  4. Касир/продавець/оператор має право в будь-який час в односторонньому порядку, без будь-яких негативних наслідків для себе змінювати перелік товарів, на які поширюватимуться умови програми.
  5. Споживач, беручи участь у накопичувальній програмі, сповіщений і беззастережно погоджується з тим, що CLUBcard поверненню не підлягає.
 2. РЕЄСТРАЦІЯ У ПРОГРАМІ ТА АКТИВАЦІЯ КАРТИ «CLUBCARD»
  1. Реєстрація у програмі та видача картки за символічну ціну 0,01 грн. відбувається при придбанні товару чи послуг на суму від 57 грн. у будь-якому магазині "Олівець молодець" або в центрі оперативної поліграфії "KPI Print". Особа має право оформити лише одну картку програми лояльності "CLUBcard".
  2. У комплекті з карткою Клієнт отримує інформаційний буклет із Анкетою Учасника та загальною інформацією про програму.
  3. Особа зобов'язана ознайомитись із правилами участі у програмі лояльності "CLUBcard" до моменту заповнення та підписання Анкети Учасника.
  4. Для того, щоб безперешкодно накопичувати та використовувати бонуси, Учасник зобов'язаний заповнити всі поля у даній Анкеті Учасника.
  5. Реєстрація та активація Учасника у програмі відбувається таким чином:
   1. Реєстрація та активація функції накопичення бонусів здійснюється у момент, коли Учасник отримав картку та відповів на низку ключових питань касира для первинної реєстрації картки.
   2. Активація функції списання здійснюється на 15-й день після першої покупки. Функція списання доступна при купівлі/отриманні послуг лише за умови пред'явлення картки.
  6. Якщо персональні чи інші попередньо внесені дані змінилися, то Учасник повинен повідомити про це оператора/касира у найближчому торговому відділенні "Олівець молодець" або KPI Print.
  7. За збереження Карти повну відповідальність несе Учасник. У разі втрати, крадіжки Карти або використання Карти або бонусного рахунку третіми особами оператор / Касир не несе жодної відповідальності.
  8. У разі пошкодження, втрати або крадіжки бонусної картки Учасник зобов'язаний повідомити про це оператора або касира у найближчому торговому відділенні "Олівець молодець" або KPI Print. Після подання заявки картка блокується у найближчий період часу і перевидається нова. Оператор/касир не несе відповідальності за термін перевидачі картки.
  9. Учасник є власником однієї картки. Бонусний рахунок є індивідуальним і не поєднується з іншими учасниками. На одну електронну пошту та один номер телефону може бути оформлена лише одна картка. При реєстрації двох і більше карток на одну фізичну чи юридичну особу відповідальність лежить на Учаснику. Карта не може бути передана іншій особі.
  10. Після заповнення та підписання Анкети Учасника та здійснюючи покупки з використанням Картки учасник підтверджує, що ознайомився та погоджується з цими правилами та зобов'язується їх виконувати.
 3. ПРИПИНЕННЯ УЧАСТИНИ У ПРОГРАМІ.
  1. Участь у програмі Учасник може припинити, повідомивши про це оператору/касиру.
  2. Оператор/касир має право відмовити Учаснику в участі у Програмі без пояснення причин.
  3. Оператор має право відмовити Учаснику в участі у Програмі "CLUBcard" або заблокувати вже існуючу картку, якщо Учасник:
   1. порушує чи не дотримується правил програми. Факт порушення правил програми визначається одноосібно касиром чи оператором та оскарженню не підлягає;
   2. надає оператору/касиру інформацію, яка не відповідає дійсності;
   3. не використовує картку "CLUBcard" протягом 12 місяців.
  4. У разі блокування Картки Учасник повинен звернутися до оператора/касира для з'ясування причини протягом 30 днів. Якщо Учасник не звернувся протягом цього періоду, участь у програмі припиняється.
  5. Після припинення участі у Програмі бонуси на рахунку анулюються.
 4. НАрахування БОНУСІВ.
  1. Нарахування бонусів відбувається з моменту активації картки та першої купівлі з використанням картки "CLUBcard" у магазинах "Олівець молодець" та в центрах оперативної поліграфії "KPI Print".
  2. Для отримання бонусів на картку та можливості їх використання Учасник повинен до кінця касової операції повідомити касира про наявність Картки та пред'явити її для ідентифікації. Без використання картки Учаснику доступна лише функція зарахування бонусів. Для цього Учаснику необхідно повідомити касира номер телефону або прізвище, на яке зареєстровано картку.
  3. Правила нарахування бонусів:
   1. Бонуси нараховуються після закриття товарного чека і стають доступними на 15 день після покупки.
   2. Якщо клієнт розрахувався бонусами за товар і здійснює повернення одного з товару в чеку, бонуси назад на рахунок клієнта не повертаються, а компенсуються касиром коштами у вигляді готівки.
   3. При накопиченні певної суми покупок на рахунку Клієнта, відсоток бонусу збільшується і наступне нарахування бонусів відбувається за вищим відсотком. Система автоматично змінює відсоток бонусу клієнта.
   4. Таблиця накопичень сум купівлі:
    1,5% – від 57 грн.
    3% – від 5 000 грн.
    5% – від 10 000 грн.
    10% – від 15 000 грн.
    15% – від 20 000 грн.
  4. На всі акції та окремі товарні одиниці проводиться фіксований відсоток бонусів, а саме 1,5%.
  5. Базове правило нарахування Бонусов: за кожну витрачену гривню налічується 0,02 грн.
 5. СПИСАННЯ БОНУСІВ
  1. Списання бонусів з бонусного рахунку Учасника відбувається при отриманні послуг або купівлі товару в магазинах "Олівець молодець" та в центрах оперативної поліграфії "KPI Print" можливе, якщо включено функцію списання бонусів.
  2. Якщо Учасник бажає розрахуватись за товар чи послуги з використанням бонусів, то він зобов'язаний повідомити про це оператора/касира. Учасник самостійно визначає розмір розрахункових бонусів відповідно до кількості доступних для використання бонусів.
  3. Бонуси активуються для списання через 14 днів після їх нарахування та дійсні протягом 1 року. Бонуси, які Учасник не використав протягом 1 року, програмно анулюються.
  4. Оператор/касир має право вимагати від Учасника пред'явити документ, що засвідчує особу. Відмова пред'явити документ може бути підставою для відмови у списанні Бонусів.
  5. У разі технічної несправності (відсутня зв'язок із сервером) списання бонусів неможливе.
  6. Бонуси, нараховані за товар та/або послуги в рамках програми списуються з рахунку при поверненні даного товару/або відмові від отриманих послуг.
 6. ІНШІ УМОВИ.
  1. Програма лояльності "CLUBcard" є довгостроковою. Термін дії програми може бути змінений в односторонньому порядку і без негативних наслідків для компанії. У разі припинення діяльності програми Компанія повідомляє про це учасників не менше ніж за 1 місяць до закриття програми.
  2. Відповідно до умов Програми, Карта "CLUBcard" поверненню та/або обміну не підлягає.
  3. Відповідно до умов Програми, не можна використовувати картку "CLUBcard" одночасно з іншими картками знижок.
  4. Компанія в будь-який час, без попереднього повідомлення учасників та без будь-яких негативних наслідків для себе, має право вносити зміни до цих правил участі.
  5. У разі, якщо Учасник своєчасно не повідомив оператора/касира про зміну даних, то Компанія не несе відповідальності за донесення інформації. Учасник, підписанням Анкети, підтверджує, що зазначені ним способи зв'язку (e-mail та номер телефону) є достовірними та Компанія може використовувати їх для необхідного інформування Учасника про заходи Програми.
Подарочные сертификаты

Спонсорська підтримка

Умови використання подарункових сертифікатів:

 1. Термін дії подарункових сертифікатів необмежений.
 2. Сертифікат поширюється на такі види послуг:
  • друк форматів А4-А0 ч/б та колір;
  • ксерокопіювання А4-А0;
  • ламінація розміром від 65х95 мм до 30х40 см;
  • фото на документи;
  • сканування форматів А4-А0 ч/б та колір;
  • брошурування форматів А4-А3.
 3. Подарунковий сертифікат надає право разового придбання послуг у мережі принтцентів "Олівець Молодець" та "KPI Print" на суму його номіналу.
 4. Якщо сума покупки перевищує номінал подарункового сертифіката, Ви доплачуєте різницю між номіналом подарункового сертифікату та сумою покупки.
 5. Якщо сума купівлі менша від номіналу сертифіката, різниця анулюється в момент купівлі і надалі торговим об'єктом не компенсується.
 6. Дія подарункових сертифікатів не поширюється на товари зі знижками, товари за спеціальними цінами та канцтовари.
 7. Після оформлення продавцем покупки подарунковий сертифікат підлягає вилученню.
 8. Подарунковий сертифікат поверненню та грошової компенсації не підлягає.

Наші філії

НАШІ ФІЛІЇ

"ОЛІВЕЦЬ МОЛОДЕЦЬ" (вул. Бощагівська,128)
Графік роботи:
Пн - Пт: 9:00 - 20:00
Сб - Нд: 9:00 - 18:00
Для Вашої зручності в принтцентрі встановлено платіжний термінал. Термінал приймає всі платіжні картки VISA та MasterCard.
Схема проїзду

 

"ОЛІВЕЦЬ МОЛОДЕЦЬ" (пер. Політехнічний, 1/33, ст. м. "Політехнічний інститут")
Графік роботи:
Пн - Пт: 8:00 - 21:30
Сб: 9:00 - 17:00
Нд: 10:30 - 20:00

(066)163-93-39

(097)165-93-39

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для Вашої зручності в принтцентрі встановлено платіжний термінал. Термінал приймає всі платіжні картки VISA та MasterCard.
Схема проїзду

"ОЛІВЕЦЬ МОЛОДЕЦЬ" (пр-т Повітрофлотський, 36)
Графік роботи:
Пн - Пт: 8:00 - 20:00
Сб: 9:00 - 18:00
Нд: 11:00 - 20:00

  (097)777-56-01

  (066)000-34-22

Для Вашої зручності в принтцентрі встановлено платіжний термінал. Термінал приймає всі платіжні картки VISA та MasterCard.
Схема проїзду

У мережі наших філій ми раді запропонувати Вам такі послуги: ксерокопіювання, друк чорнобілий, друк кольоровий, друк фотографій, широкоформатний друк, прошивка дипломів, брошурування на пластикову пружину, ламінування документів, широкий вибір канцелярських товарів для навчання та офісу, широкий вибір носіїв інформації.

У принтцентрі "ОЛІВЕЦЬ МОЛОДЕЦЬ" завжди будуть раді бачити Вас і нададуть кваліфіковану допомогу в послугах!

Наші партнери

Наші партнери

Shara-Shop Шара-Шоп


Це Ви під час сесії закликали «Куля прийди!»???
Зустрічайте – кулі прийшли!
На початок цього нового навчального року ми підносимо студентам приємний сюрприз.
А саме – новий копіцентр Shara-Shop.
Тепер у кожного є можливість роздрукувати та "отоваритися" канцтоварами "на шару".
Shara-Shop – це найнижчі ціни на друк, прошивку дипломів та курсових, ламінування, сканування, товари для навчання та офісу, носії інформації та багато іншого.
Не проґав свою кулю!

У "Shara-Shop" завжди будуть раді бачити Вас і нададуть кваліфіковану допомогу в послугах, що надаються.

Графік роботи:
Пн.-Пт: 8:00 - 20:00
Сб.-Нд: вихідний
Гуртожиток КПІ №20, Борщагівська вулиця, 144 (1 поверх)

Схема проїзду

Копицентр "Shara-Shop"

Публічний договір (Оферта) на замовлення, купівлю-продаж і доставку товарів.

Цей договір є офіційною та публічною пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу Товару, представленого на сайті https://kpi-print.com.ua. Даний договір є публічним, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови є однаковими для всіх покупців незалежно від їх статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець) без надання переваги одному покупцю перед іншим. Шляхом укладення цього Договору покупець в повному обсязі приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару, повернення товару, відповідальності за недобросовісне замовлення та усі інші умови договору. Договір вважається укладеним з моменту натискання кнопки «Підтвердити Замовлення» на сторінці оформлення замовлення в Розділі «Кошик» і отримання Покупцем від Продавця підтвердження замовлення в електронному вигляді.

1. Визначення термінів 

1.1. Публічна оферта (далі - «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті.

1.2. Товар або Послуга – об'єкт угоди сторін, який був обраний покупцем на сайті Інтернет-магазину та поміщений у кошик, або вже придбаний Покупцем у Продавця дистанційним способом.

1.2. Інтернет-магазин – сайт Продавця за адресою https://kpi-print.com.ua створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом Товару за допомогою мережі Інтернет. 

1.3. Покупець – дієздатна фізична особа, яка досягла 18 років, отримує інформацію від Продавця, розміщує замовлення щодо купівлі товару, що представлений на сайті Інтернет-магазину для цілей, що не пов'язані зі здійсненням підприємницької діяльності, або юридична особа чи фізична особа-підприємець. 

1.4. Продавець – ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ, юридична особа, яка створена і діє відповідно до чинного законодавства України.

2. Предмет Договору

2.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупцю Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах цього Договору. 

2.2. Датою укладення Договору-оферти (акцептом оферти) та моментом повного й беззаперечного прийняттям Покупцем умов Договору вважається дата заповнення Покупцем форми замовлення, розташованої на сайті Інтернет-магазину, за умови отримання Покупцем від Продавця підтвердження замовлення в електронному вигляді. У разі необхідності, за бажанням Покупця, Договір може бути оформлений у письмовій формі. 

3. Оформлення Замовлення

3.1. Покупець самостійно оформлює замовлення в Інтернет-магазину через форму «Кошика», або зробивши замовлення електронною поштою чи за номером телефону, вказаним в розділі контактів Інтернет-магазину. 

3.2. Продавець має право відмовитися від передання замовлення Покупцеві у випадку, якщо відомості, вказані Покупцем під час оформлення замовлення, є неповними або викликають підозру щодо їх дійсності.

3.3. При оформленні замовлення на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов'язується надати наступну обов’язкову  інформацію, необхідну Продавцю для виконання замовлення: 

3.3.1. прізвище, ім'я Покупця; 

3.3.2. адреса, за якою слід доставити Товар (якщо доставка до адреси Покупця); 

3.3.3. контактний телефон. 

3.3.4. Ідентифікаційний код для юридичної особи або фізичної-особи підприємця.

3.4. Найменування, кількість, артикул, ціна обраного Покупцем Товару вказуються в кошику Покупця на сайті Інтернет-магазину.

3.5. Якщо будь-якої із Сторін договору необхідна додаткова інформація, він має право запросити її у іншій Стороні. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю при покупці товару в інтернет-магазині.

3.6. При оформленні замовлення через оператора Продавця (п. 3.1. Цієї Оферти) Покупець зобов'язується надати інформацію, зазначену в п. 3.3 – 3.4. цієї Оферти. 

3.6. Ухвалення Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних в реєстраційну форму на сайті Інтернет-магазину або при оформленні Замовлення через оператора. Після оформлення Замовлення через Оператора дані про Покупця вносяться до бази даних Продавця. 

3.7. Покупець несе відповідальність за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення. 

3.8. Укладаючи Договір, тобто акцептуючи умови даної  пропозиції (запропоновані умови придбання Товару), шляхом оформлення Замовлення, Покупець підтверджує наступне:

а) Покупець цілком і повністю ознайомлений, і згоден з умовами цієї пропозиції (оферти); 

б) він дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних, дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого терміну після закінчення його дії. Крім цього, укладенням договору Покупець підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлених Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Покупець також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Покупця з метою виконання замовлення Покупця. Обсяг прав Покупця, як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" йому відомий і зрозумілий. 

4. Ціна і Доставка Товару

4.1 Ціни на Товари та послуги визначаються Продавцем самостійно та вказані на сайті Інтернет-магазину. Всі ціни на Товари та послуги вказані на сайті у гривнях з урахуванням ПДВ. 

4.2 Ціни на Товари та послуги можуть змінюватися Продавцем в односторонньому порядку залежно від кон'юнктури ринку. При цьому ціна окремої одиниці Товару, вартість якої оплачена Покупцем в повному обсязі, не може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. 

4.3. Вартість Товару, яка вказана на сайті Інтернет-магазину не включає в себе вартість доставки Товару Покупцю. Вартість доставки Товару Покупець сплачує   відповідно до діючих тарифів служб доставки (перевізників) безпосередньо обраній ним службі доставки (перевізнику). 

4.4. Вартість Товару яка вказана на сайті Інтернет-магазину не включає в себе вартість доставки Товару на адресу Покупця.

4.5. Продавець може вказати орієнтовну вартість доставки Товару на адресу Покупця під час звернення Покупця із відповідним запитом до Продавця шляхом надіслання листа на електронну пошту або при оформленні замовлення через оператора інтернет-магазину. 

4.6. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів на його рахунок. 

4.7. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються способами, зазначеними на сайті Інтернет-магазину в розділі «Оплата і Доставка».

4.8. При отриманні товару Покупець повинен у присутності представника служби доставки (перевізника)  перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

4.9. Покупець або його представник під час приймання Товару підтверджує своїм підписом в товарному чеку/ або в замовленні/ або в транспортній накладній на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнім виглядом і комплектності товару. 

4.10. Право власності та ризик випадкової втрати або пошкодження Товару переходить до Покупця або його Представника з моменту отримання Товару Покупцем в місті поставки Товару при самостійній доставки Товару від Продавця, чи під час передачі Продавцем товару службі доставки (перевізнику) обраної Покупцем.  

5. Права ті обов’язки Сторін

5.1. Продавець зобов’язаний: 

5.1.1. Передати Покупцеві товар у відповідності до умов цього Договору та замовлення Покупця. 

5.1.2. Не розголошувати будь-яку приватну інформацію про Покупця і не надавати доступ до цієї інформації третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавством та під час виконання Замовлення Покупця.

5.2. Продавець має право: 

5.2.1 Змінювати умови цього Договору, а також ціни на Товари та послуги, в односторонньому порядку, розміщуючи їх на сайті Інтернет-магазину. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації. 

5.3 Покупець зобов'язується: 

5.3.1 До моменту укладення Договору ознайомитися зі змістом Договору, умовами Договору і цінами, запропонованими Продавцем на сайті Інтернет-магазину.

5.3.2 На виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем останній повинен повідомити всі необхідні дані, що однозначно ідентифікують його як Покупця, і достатні для доставки Покупцеві замовленого Товару. 

6. Повернення Товару

6.1. Покупець має право на повернення Продавцеві непродовольчого товару належної якості, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Покупець має право на повернення товару належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) днів, не враховуючи дня купівлі. Повернення товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий Покупцю за оплату Товару. Перелік товарів, що не підлягають поверненню на підставах, передбачених у цьому пункті, затверджується Кабінетом Міністрів України. 

6.2. Повернення Покупцеві вартості товару належної якості здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання такого Товару Продавцем за умови дотримання вимог, передбачених п. 6.1. Договору, чинним законодавством України. 

6.3. Вартість товару підлягає поверненню шляхом банківського переказу на рахунок Покупця. 

6.4. Повернення Товару належної якості за адресою Продавця, здійснюється за рахунок Покупця та Продавцем Покупцеві не відшкодовується. 

6.5. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків у Товарі, Покупець особисто, в порядку та у строки, що встановлені законодавством України, має право пред'явити Продавцеві вимоги, передбачені Законом України «Про захист прав споживачів». При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення відраховується з дати отримання Товару Продавцем в своє розпорядження та фізичного доступу до такого Товару.

6.6. Розгляд вимог, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів», провадиться Продавцем за умови надання Покупцем документів, передбачених чинним законодавством України. Продавець не відповідає за недоліки Товару, які виникли після його передання Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання Товару, дій третіх осіб або непереборної сили. 

6.7. Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Покупцем, який його придбав, (в т.ч. за за бажанням Покупця не стандартні розміри, характеристики, зовнішній вигляд, комплектація та інше). Підтвердженням того, що товар має індивідуально-визначені властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик, що вказані в інтернет-магазині. 

6.8. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною на сайті в розділі «Контакти»

7. Відповідальність

7.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві або третім особам внаслідок неналежного монтажу, використання, зберігання Товару придбаного у Продавця. 

7.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень і своїх зобов’язань у випадку надання Покупцем недостовірної або помилкової інформації. 

7.3. Продавець і Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України і положень цього Договору. 

7.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі Продавця і / або Покупця після укладення цього договору. Сторона, яка не може виконати свої зобов'язання, негайно повідомляє про це іншу Сторону.  

8. Конфіденційність і захист персональних даних.

8.1. Надаючи свої персональні дані на сайті Інтернет-магазину при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець надає Продавцеві свою добровільну згоду на обробку, використання (у тому числі і передачу) своїх персональних даних, а також вчинення інших дій, передбачених Законом України «Про захист персональних даних», без обмеження терміну дії такої згоди. 

8.2. Продавець зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації контрагентам і третім особам, що діють на підставі договору з Продавцем, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами чинного законодавства України.

8.3. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Продавець не несе відповідальності за неякісне виконання або невиконання своїх зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.

9. Інші умови

9.1. Цей договір укладено на території України і діє відповідно до чинного законодавства України. 

9.2. Усі спори, що виникають між Покупцем і Продавцем, вирішуються шляхом переговорів. У випадку недосягнення врегулювання спірного питання шляхом переговорів, Покупець та/або Продавець мають право звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства України. 

9.3. Продавець має право вносити зміни до цього Договору в односторонньому порядку, передбаченому п. 5.2.1. Договору. Крім того, зміни до Договору також можуть бути внесені за взаємною згодою Сторін в порядку, передбаченому чинним законодавством України. 

АДРЕСА ТА РЕКВІЗИТИ ПРОДАВЦЯ: 

Політика конфіденційності

1. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ

Сайт – офіційний сайт оперативної поліграфії "KPI Print" розташований у мережі Інтернет за адресою: https://kpi-print.com.ua

Користувач – фізична або юридична особа, яка розмістила свою персональну інформацію за допомогою Форм зворотного зв'язку на сайті з метою передачі даних Адміністрації Сайту.

Форми зворотного зв'язку - спеціальні форма, де Користувач розміщує свою персональну інформацію з метою передачі даних Адміністрації Сайту.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Ця Політика конфіденційності є офіційним типовим документом Адміністрації Сайту та визначає порядок обробки та захисту інформації про фізичних та юридичних осіб, які використовують Форму зворотного зв'язку на Сайті.

2.2. Метою цієї Політики конфіденційності є забезпечення належного захисту інформації про Користувача, у т.ч. його персональних даних від несанкціонованого доступу та розголошення.

2.3. Відносини, пов'язані зі збиранням, зберіганням, розповсюдженням та захистом інформації про користувачів регулюються цією Політикою конфіденційності та чинним законодавством України.

2.4. Чинна редакція Політики конфіденційності є публічним документом, розроблена Адміністрацією Сайту та доступна будь-якому Користувачеві мережі Інтернет при переході за гіпертекстовим посиланням «Політика конфіденційності».

2.5. Адміністрація Сайту має право вносити зміни до цієї Політики конфіденційності.

2.6. При внесенні змін до Політики конфіденційності Адміністрація Сайту повідомляє про це Користувача шляхом розміщення нової редакції Політики конфіденційності на Сайті www.kpi-print.com.ua.

2.7. При розміщенні нової редакції Політики конфіденційності на Сайті попередня редакція зберігаються в архіві документації Адміністрації Сайту.

2.8. Користуючись Формою зворотного зв'язку, Користувач висловлює свою згоду з умовами цієї Політики конфіденційності.

2.9. Адміністрація Сайту не перевіряє достовірність інформації, що одержується (збирається) про Користувача.

3. УМОВИ І ЦІЛІ ЗБОРУ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ КОРИСТУВАЧІВ

3.1. Персональні дані Користувача такі як: ім'я, e-mail, телефон, передаються Користувачем Адміністрації Сайту за згодою Користувача.

3.2. Передача персональних даних Користувачем Адміністрації Сайту через Форму зворотнього зв'язку означає згоду Користувача на передачу його персональних даних.

3.3. Адміністрація Сайту здійснює обробку інформації про Користувача, у т.ч. його персональних даних, таких як: ім'я, e-mail, телефон, для виконання зобов'язань перед Користувачем Сайту.

3.4. Обробка персональних даних складає основі принципів:

а) законності цілей та способів обробки персональних даних та сумлінності;
б) відповідності цілей обробки персональних даних цілям, заздалегідь визначеним та заявленим при зборі персональних даних;
в) відповідності обсягу та характеру оброблюваних персональних даних способам обробки персональних даних та цілям обробки персональних даних;
г) неприпустимість об'єднання створених для несумісних між собою цілей баз даних, які містять персональні дані.

3.5. Адміністрація Сайту здійснює обробку персональних даних Користувача за його згодою з метою надання консультацій/послуг/продажу товарів, що пропонуються на Сайті.

4. ЗБЕРІГАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Персональні дані Користувача зберігаються виключно на електронних носіях і використовуються строго за призначенням, зазначеним у пункті 3 цієї Політики конфіденційності.

5. ПЕРЕДАЧА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

5.1. Персональні дані Користувача не передаються третім особам, за винятком випадків, прямо передбачених у чинному законодавстві Російської Федерації.

5.2. Надання персональних даних Користувача на запит державних органів, органів місцевого самоврядування здійснюється у порядку, передбаченому законодавством Російської Федерації.

6. ТЕРМІНИ ЗБЕРІГАННЯ І ЗНИЩЕННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

6.1. Персональні дані Користувача зберігаються на електронному носії сайту безстроково.

6.2. Персональні дані Користувача знищуються за бажання самого користувача на підставі його звернення або з ініціативи Адміністратора сайту без пояснення причин шляхом видалення Адміністрацією Сайту інформації, розміщеної Користувачем.

7. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ

Користувачі мають право на підставі запиту отримувати від Адміністрації Сайту інформацію щодо обробки його персональних даних.

8. ЗАХОДИ ЗА ЗАХИСТОМ ІНФОРМАЦІЇ ПРО КОРИСТУВАЧІВ

Адміністратор Сайту вживає технічних та організаційно-правових заходів для забезпечення захисту персональних даних Користувача від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, зміни, блокування, копіювання, розповсюдження, а також від інших неправомірних дій.

9. ЗВЕРНЕННЯ КОРИСТУВАЧІВ

9.1. Користувач має право надсилати Адміністрації Сайту свої запити, в т.ч. щодо використання/видалення його персональних даних, передбачені п.3 цієї Політики конфіденційності у письмовій формі за адресою, зазначеною у п.1.

9.2. Запит, що надсилається Користувачем, повинен містити таку інформацію:

для фізичної особи:

 • номер основного документа, що засвідчує особу Користувача чи його представника;
 • відомості про дату видачі зазначеного документа та орган, що його видав;
 • дату реєстрації через Форму зворотного зв'язку;
 • текст запиту у вільній формі;
 • підпис Користувача чи його представника.

для юридичної особи:

 • запит у вільній формі на фірмовому бланку;
 • дата реєстрації через Форму зворотного зв'язку;
 • запит має бути підписаний уповноваженою особою із додатком документів, що підтверджують повноваження особи.

9.3. Адміністрація Сайту зобов'язується розглянути і направити відповідь на запит Користувача, що надійшов, протягом 30 днів з моменту надходження звернення.

9.4. Вся кореспонденція, отримана Адміністрацією від Користувача (звернення в письмовій/електронній формі) відноситься до інформації обмеженого доступу та без письмової згоди Користувача до розголошення не підлягає. Персональні дані та інша інформація про Користувача, який направив запит, не можуть бути без спеціальної згоди Користувача використані інакше як для відповіді на тему отриманого запиту або у випадках, прямо передбачених законодавством.

Приєднуйтесь до нас

Наші центри по всьому Києву
Показати адреси