Наші центри по всьому Києву
Показати адреси

Про поліграфію

Вітаємо Вас на сторінці нашого принтцентру "KPI Print"!

Наша компанія була заснована у 2005 році, і сьогодні є активним учасником на ринку надання поліграфічних послуг.

Нашою основною діяльністю є надання послуг друку, переддрукарської та постдрукарської обробки документів, креслень, проектів.

Ми довго думали про слоган і вирішили постаратися повністю в ньому передати те, чим ми живемо і до чого рухаємося: «Роздрукуй свій проект». Все наше життя – це один грандіозний проект, який ми намагаємося реалізувати, і кожен наш крок у ньому, це теж проект, але трохи менший. Ми хочемо допомогти кожному з Вас розвинути та реалізувати свій проект у навчанні, на роботі чи у побуті. Саме про це розповідає наш слоган.

Наш накопичений великий досвід у сфері оперативної поліграфії дозволяє максимально швидко та якісно надавати Вам послуги. Ми оснастили наш принтцентр усім необхідним обладнанням. Це дає нам можливість, наприклад, виконати друк понад 1000 сторінок формату А4 протягом 3-х хвилин, а пропускна здатність принтценра з широкоформатного друку креслень форматами А2, А1, А0, А0 + більше 1500 шт. за день! До того ж, ми можемо відсканувати весь Ваш проект для Вас.

У рамках співпраці з великими компаніями та проектними організаціями ми розробили ефективну програму лояльності з безпрецедентним ціноутворенням. Приєднуйтесь до нас і ми допоможемо перетворити Ваші думки та ідеї на щось матеріальне.

У нас Ви зможете зробити копії своїх документів будь-якого розміру, відсканувати документ в електронний вигляд у будь-якому розмірі, заламінувати документ будь-якого розміру, зробити брошуру, оформити тверду палітурку диплома або будь-якої іншої роботи, сфотографуватися на документи або роздрукувати Ваше фото в будь-якому розмірі та кількості, а також купити необхідне канцелярське приладдя та багато чого іншого. Маючи великий асортимент звичайного та дизайнерського паперу для друку Ви також можете замовити у нас друк корпоративних або особистих візиток. Ми зможемо задовольнити найвибагливіших клієнтів.

Для Вашої зручності ми розташувалися вздовж проспекту Перемоги, за адресою Політехнічний провулок 1/33, що за 25 метрів від станції метро "Політехнічний інститут". У результаті кожнен з Вас зможе швидко нас знайти підібравши для себе оптимальний маршрут до нас.

При цьому Вам не обов'язково везти з собою носій інформації з даними. Ви просто можете надіслати нам його на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та наші співробітники з великим задоволенням та оперативністю зроблять прорахунок, перевірять макет на придатність до друку за Вашими вимогами, допоможуть визначитися з розмірами та якістю паперу, нададуть консультацію з Ваших питань. В результаті ми зможемо виконати необхідну роботу ще до Вашого візиту, тим самим заощадивши Ваш час. Ми завжди йдемо на допомогу нашим клієнтам і намагаємося, щоб діапазон нашої гнучкості та лояльності був досить широким.

Приходьте і «РОЗДРУКУЙТЕ СВІЙ ПРОЕКТ» разом з нами.

Схожі матеріали

Приєднуйтесь до нас

Наші центри по всьому Києву
Показати адреси